PRODEJ BYTU 3+KK+GALERIE, 101m2 – PRAHA 7, LETNÁ

To mark the first UK show of artist Henri Barande, graphic designer Pavel Murren and German Studio Schultzschultz have created many The Lodge Wooden.

Stylové bydlení na Letné.

 

Nabízíme k prodeji nově vybudovaný loftový byt o velikosti 101 m2 a to v 6.NP zcela nové přístavby projektu Rezidence Heřmanova, kde celý projekt prošel kompletní rekonstrukcí, včetně přístavby dvou nových pater, ve kterých se nachází i nabízený byt byt.

Dům je umístěn v klidné ulici Heřmanova, která však nabízí vynikající dopravní dostupnost a to i včetně MHD (tramvajová zastávka Kamenická, Metro Vltavská, Metro Hradčanská – 5 min). V blízkosti domu je pak veškerá občanská vybavenost včetně nově otevřeného OC Letná – 5 minut chůze.

 

Bydlení na Letné má svou neopakovatelnou atmosféru. Kavárny, malé podniky a hospůdky. Rozhodně je kam zajít na kávu, na drink, i na jídlo. V okolí domu máte nepřeberné množství volby, od asijské po veganské, indické, mexické nebo italské restaurace. Také malých obchodů a obchůdků. Pro děti a rodiče je zde zajímavá síť parků, hřišť a dětských klubů. Škol a školek i dětských lékařů je zde rovněž dostatek.

 

Volný čas můžete trávit v přírodě, i když žijete v této části Prahy. Vybrat si můžete ze dvou parků – park Letenské sady nebo Stromovka.

 

Samotný byt má pak dispozici 3+KK+Galerie. Disponuje dvěmi koupelnami, jedna s vanou, druhá pak s prostorným designovým sprchovým koutem. Celý byt je pak řešen s důrazem na přírodní barvy a materiály – dřevěné dubové duo-parkety, dřevěné designové interiérové dveře, luxusně řešené koupelny obložené velkoformátovými obklady v designu přírodního betonu.

Obývacímu pokoji pak zaručuje dostatečné prosvětlení velké ateliérové střešní okno. Celkově byt působí velmi vzdušným dojmem a pocitem prostoru.

Důležitou součástí bytu je pak vyhrazené parkovací stání ve dvoře domu a sklepní kóje.

 

V současné době se celý projekt dokončuje a již měl být i zkolaudován, ale ta nakonec byla posunuta na nezbytně nutnou dobu vlivem vzniklé situace ve světě.

 

I přesto v případě zájmu Vám rádi byt ukážeme. Zároveň nabízíme zajištění velmi výhodného financování.