Bydlení u Slapské přehrady

Bydlení u Slapské přehrady, 

krásná příroda, skalnaté srázy, malebné zátoky, klid a pohoda.

Pokud Vás láká bydlení či místo k odpočinku v jedné z nejkrásnějších částech Česka, dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji krásný, stylově zařízený rodinný dům, který se nachází na okraji obce s vlastním kousku lesa na rozlehlém pozemku v obci Nedvězí.

Dům o dispozici 4+KK a celkové užitné ploše 136 m2 byl vystavěn v roce 2015, kde díky konstrukci stavby (ocelový skelet včetně kvalitního systému zateplení) splňuje podmínky nízkoenergetického bydlení. K vytápění a ohřevu vody je použito kvalitní tepelné čerpadlo vzduch-voda. Zároveň je možné využít k přitápění i krbu umístěného v centrální části domu, který vytvoří kouzelnou atmosféru v chladném období.

Slapy jsou především nádherná příroda a kus ji můžete mít na zahradě s vzrostlými ovocnými stromy, v bezprostřední blízkosti lesa. K pohodovému posezení u sklenky dobrého vína můžete využít krytou terasu s výhledem do krajiny, která je součástí domu. Ta je propojená s hlavní obytnou místnosti přes terasové dveře, které pak v letních měsících prostor otevřou a dokonale propojí dům s okolím.

Současní vlastníci mají velice rádi Provence a to se odráží i ve stylovém vybavení domu, na kterém si dali velmi záležet a obytná část je řešena do posledních detailů v tomto duchu.

Pokud Vás uvedený styl oslovuje, je možné dům ponechat v tomto stavu včetně vybavení.

Pokud hledáte aktivní způsob trávení volna, Slapy jsou dokonalým místem pro sportovní a turistické vyžití od vodních sportů, jachtingu, jízdu na kole, nekonečných turistických tras. Milovníci golfu ocení blízkost Golf parku Slapy. 

To vše jsou Slapy. Místo pro klidné, ale i aktivní chvilky s rodinou a přáteli v blízkosti Prahy s dostupnosti pražské integrované dopravy PID.

Pokud Vás nabídka oslovila a hledáte svou oázu klidu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vás domem provedeme.